Par mums

16 gadu viesmīlības pieredze noved pie labākā steika pilsētā.

Steiku Haoss, kas atrodas pašā Rīgas centrā, ir ģimenes restorāns, kuru vada divas paaudzes. Tas ir galamērķis nopietniem steiku cienītājiem, kuri gaida vislabākās kvalitātes gaļu. Sākot ar steiku haoss (angļu valodā – chaoss) līdz steiku restorānam, restorāns lepojas ar izcilu virtuvi, izcilu apkalpošanu un patiesu viesmīlību.

Mūsu stāsts

Steiku Haoss savu pirmo restorānu atvēra 2003. gadā. Kopš tā laika restorāns ir nepārtraukti audzis un katru dienu iegūst pastāvīgus klientus un labas atsauksmes. Šodien Steiku Haoss nosaka standartu steiku vakariņām Rīgā. Tā ir perfekta vieta, kur atslēgties un pavadīt jauku vakaru pēc saspringtas darba dienas vai uzlādēt enerģiju mierīgā gaisotnē pēc ekskursijām pa Rīgu. Ar vairāk nekā 15 gadu viesmīlības pieredzi, Steiku Haoss ir īsts dārgakmens pilsētas restorānu scēnā.

Papildus augstākās kvalitātes steiku pasniegšanai, Steiku Haoss restorāni Rīgā izceļas ar lielisku gaisotni un kovboju klātbūtni interjerā, kas restorānam piedod sajūtu kā klasiskajās rietumu filmās par Mežonīgajiem Rietumiem.

Ar diviem restorāniem Rīgā Steiku Haoss ir daļa no lielas Latvijas restorānu ķēdes.

Mūsu vērtības

Korporatīvā kultūra, kuras centrā ir labas vecmodīgas ģimenes vērtības. Šī ģimene ne tikai vada restorānus, bet arī ir smagi strādājusi, lai ieaudzinātu vērtības ikvienam uzņēmumā un vadības komandā. Nerakstīts noteikums ir būt godīgam savā starpā, ievērot tradīciju, būt lojāliem pret saviem klientiem. Steiku Haoss ir veltīts tam, lai saviem klientiem piedāvātu vislabāko iespējamo ēdināšanas pieredzi.

Viena ģimene, divas paaudzes un mīlestība uz to, ko mēs darām! Ir ļoti svarīgi, lai mēs Steiku Haoss justos kā ģimene, kuru ieskauj mērķtiecīgi, aizrautīgi un talantīgi cilvēki.

Tā vienmēr ir bijusi kvalitāte un mīlestība uz to, ko mēs darām. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi viesmīlības nozarē, mēs esam labākās kvalitātes virtuves un apkalpošanas eksperti.

Mēs ticam klientu lojalitātei un ilgtermiņa attiecībām ar mūsu darbiniekiem. Būdami lojāli viens otram, uzņēmums un klienti ir tas, kas padara mūs stiprus.

adminPar mums